Bývala misska, modelka a stylistka Miroslava Fabušová si za posledné obdobie prežila ťažké chvíle, ktoré konečne vystriedala radosť. Tmavovlasá kráska čaká bábätko a najbližšie mesiace sa bude aktívne pripravovať na novú úlohu v jej živote. Rolu maminy.

Miss Universe Mirka Fabušová, ktorá bola v čase kontroverznej havárie v štátnej limuzíne predsedu parlamentu Borisa Kollára, sa už v minulosti na sociálnej sieti priznala, že kvôli nepríjemným zraneniam v čase nehody potratila. K vzťahu s Borisom Kollárom sa nikdy nevyjadrila a taktiež neprezradila, s kým bola tehotná.

Najkrajšie obdobie v jej živote

Po prežívaní ťažkých chvíľ v jej živote, sa na ňu konečne usmialo šťastie a Mirka dnes prežíva jedno z najkrajších období v jej živote. Aktuálne čaká bábätko s priateľom, s ktorým tvorí šťastný pár už od konca minulého roka. Veríme, že zvodná brunetka si po náročnom období konečne našla svoj vnútorný pokoj a s partnerom v súkromí tešia na nový prírastok do rodiny. Napriek štastnej správe sa však známa misska obáva, čo ju čaká. „Som v štvrtom mesiaci tehotenstva. Mám však veľký strach, pretože som vždy stratila bábätko v štvrtom alebo v piatom mesiaci,“ priznala Novému Času smutným hlasom Fabušová a pokračovala úprimnými slovami: „V minulosti som prišla o bábätká a je mi to veľmi ľúto. Bojím sa, keďže som mala 39 rokov, že keď toto stratím, už nikdy nebudem mať bábätko. Ale neprestávam veriť, že sa to podarí a stanem sa mamou,“ povedala s odhodlaním v hlase. 

Otvorte si našu galérie, kde nájdete fotku misska Fabušovej s jej priateľom a budúcim oteckom!