Až teraz vyplávala na povrch celá pravda o rozchode Bagárovej a Muradova. Dôvodov krachu ich vzťahu bolo viac a zostane vám z nich rozum stáť, píše plus7dni.sk.

Keď sa krásna Monika dala dokopy s uzbeckým zápasníkom, páčilo sa jej najmä to, aký je pozorný a rodinne založený. Túžila sa stať mladou mamičkou a tento sen sa jej s Muradovom splnil. Aj keď športovec veľa pracoval a vynechal mnoho rodinných dovoleniek či iných udalostí, obaja s Monikou zaryto tvrdili, že im to klape. "Nepotrebujem presviedčať ľudí o tom, ako to je. My sme rodina, držíme spolu a sme spolu," tvrdila speváčka pred pár mesiacmi. Teraz je však všetko inak.

 "Niekedy Vám v živote nevyjdou veci tak, ako by ste si priali i napriek tomu, že ste bojovali do poslednej chvíle," napísala Monika, ktorá priznala smútok a na istý čas sa z Instagramu vytratila.

Dvojica na Vianoce oznámila, že prišiel koniec. "Niekedy sa vám v živote nepodaria veci tak, ako by ste si priali, aj keď ste bojovali do poslednej chvíle. Myslím, že je fér vám povedať, že už nie sme rodina," uviedla Monika. Speváčka sa na istý čias stiahla zo sociálnych sietí, aby sa dala dokopy a športovec trávil čas v Uzbekistane, kde má rodinu. Venoval sa najmä ťažko chorému otcovi. Postupne vyplávalo na povrch, že Monika si už zrejme v septembri začala chystať záložný plán a kúpila si pozemok pri Brne, kde si teraz stavia s rodičmi dom. S Machom, ako prezývala svojho expartnera, pritom žili v Prahe. No a až teraz sa všetci postupne dozvedajú, čo dvojicu vlastne rozdelilo. S KÝM BOL PRICHYTENÝ NÁJDETE V GALÉRII TU