Hovorí sa, že vzťah medzi otcom a dcérou je veľmi intenzívny, a ani časom nestráca na svojej sile. Práve naopak. Navyše, ak si veľmi rozumejú, časom ešte viac zosilnie. Je to tak aj v prípade Pavla Haberu a jeho dcéry Elly…

Na snímke zľava: Syn Yannick (24), dcéra Ella (17) a najmladší syn Paul Henry (10).
Na snímke zľava: Syn Yannick (24), dcéra Ella (17) a najmladší syn Paul Henry (10).
Zdroj: instagram D. P.

Spevák Pavol Habera a česká modelka Daniela Peštová patria medzi najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu. Majú spoločne dve deti – dcéru Ellu a syna Paula Henryho. Daniela Peštová má však ešte tretie dieťa, syna Yannicka z prvého manželstva s Talianom menom Tommas Buti a Paľo Habera z prvého manželstva zase dcézu Zuzanu. 

Najviac sa však na Paľa Haberu podobá práve dcéra Ella, ktorá v týchto dňoch oslavuje dospelosť, svoje osemnáste narodeniny. Hrdý otec pre ňu pridal aj krásne vyznanie na svoj osobný účet na sociálnej sieti Instagram, ktoré vyvolalo i pozitívne reakcie fanúšikov a fanúšičiek.

„Veru, letí to, a už je z nej dospeláčka. Už si môže konečne dovolovať. Tak jej želám všetko najlepšie k narodeninkám a peknú oslavu. Ináč krásna fotka to je,“ napísala pod fotku fanúšička Mirka.

Paľo Habera navyše pridal fotografie z Ellynho detstva, ktoré okomentoval, že svoje deti aj veľmi rád česával.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete tieto fotografie aj s vyznaním Paľa Haberu…
Anketa
Podobá sa naňho jeho dcéra Ella?
  • 82%
  • 18%