Celebrity Z paláca prišla ŠOKUJÚCA správa! Čože?! Princ Charles vraj nie je Harryho skutočný otec?

Princovia Charles a Harry vo veku 33 rokov.
ZDROJ: MortgageAfterLife.com

Princ Harry vraj už dávnejšie vyvolal sériu sporov po tom, čo sa na svetlo sveta dostal dokument o kráľovskej rodine. Prečo to však tak veľmi nahnevalo princa Charlesa?

 
Po návrate z Afganistanu prišli Harryho privítať aj otec Charles a brat William.
Zdroj: Profimedia

Vraj práve kvôli tomu, ako Harry v dokumente prilial olej do ohňa. Potvrdil totiž špekulácie, že vzťah medzi ním a Williamom bol často napätý a veľakrát s ním „bojoval". Princ Charles túto informáciu nenesie veľmi športovo, vraj sa o Harryho bojí rovnako, ako sa kedysi bál o svoju ženu, princeznú Dianu. Obáva sa i priepasti, ktorá vzniká medzi synmi.

Počas dokumentu ITV Meghan a Harry: Africká cesta, povedal: „Máme dobré a máme zlé dni." Avšak princ William nie je jediný člen kráľovskej rodiny, s ktorým má momentálne Harry, vojvoda zo Sussexu, starosti. Charles, jeho otec, je údajne hlboko znepokojený svojím najmladším synom, pretože z paláca prišla informácia o tom, že nie je jeho skutočným, biologickým otcom! Čo je na tom pravda?

Vojvoda zo Sussexu, princ Harry, sa vraj dozvedel hroznú a nečakanú správu, ktorú pred ním členovia kráľovskej rodiny doteraz celé tie roky tajili. Ide o správu, ktorú by sme určite nikdy nečakali - princ Charles údajne nie je jeho biologický otec! Čo na to hovorí kráľovský palác, princ Charles i Harry?

V našej galérii nájdete odpoveď...
#WANDASK