Dominika Gottova, dcéra zosnulého Karla Gotta, vyrába jeden problém za druhým. To, že je dcéra slávneho speváka, však samotný Gott tajil veľmi dlho. Až v jej pätnástich rokoch sa totiž začala volať Gottová.

Gottová chcela navždy ukončiť svoj život.
Gottová chcela navždy ukončiť svoj život.
Zdroj: vlado benko jr.

Podľa českého webu blesk.cz priznal Karel Gott, že má nemanželskú dcéru, práve v Nemecku, kde to z neho dostali novinári. Dokonca svoju dcéru prvýkrát videl až keď mala pol roka. O jej existencii sa však samotná verejnosť dozvedela až keď mala deväť rokov!

Karel Gott teda jej existenciu veľmi dobre skrýval. Nie je jasné, či práve to poznačilo jej dospievanie či to, ako sa v týchto dňoch správa, alebo je v tom čosi iné. Je však celkom jasné, že to nemá jednoduché. Totiž len nedávno sa Dominika Gottova rozviedla, a odvtedy to s ňou ide takpovediac dolu z kopca.

Toto však rozhodne nikto z nás nečakal. Nedávno odišla do Fínska, kde si zrejme myslela, že na ňu a jej manžela nebudú mať dosah naše médiá. Avšak opak je pravdou. Do Fínska išla spolu s manželom s cieľom zrušiť rozvod, o ktorý požiadali. Ibaže potom sa zase všetko zmenilo.

„Rozhodla som sa rozvodové konanie zastaviť! Rada by som s manželom obnovila vzťah. Na rovinu hovorím, že ho stále milujem,” prehovorila pred českými médiami. Po tejto peknej správe však vo Fínsku priznala niečo nečakané. Podľa jej slov sa tam veľmi opila, vypila fľašu alkoholu a chcela ukončiť svoj život, pretože sa jej vraj nič nedarí. V Česku je nešťastná a vo Fínsku začala mať pocit, že jej s manželom Timom nič nevychádza…

Smutné. Držíme jej palce, aby sa jej opäť darilo!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete fotografie...