Polícia momentálne zasahuje pri rieke Dunaj, kde bolo nájdené ženské telo bez známok života.

Ženské telo bez známok života bolo spozorované vo vodnom toku Dunaja v blízkosti Lužného mosta na petržalskej strane. Bratislavskí policajti o tom dostali oznámenie dnes ráno. "Policajti na mieste aktuálne vykonávajú potrebné úkony. Akonáhle to situácia umožní, k prípadu poskytneme bližšie informácie," dodali policati.

FOTO Z MIESTA TRAGÉDIE TU

Podľa zdroja Plus JEDEN DEŇ má ísť o nezvestnú 18-ročnú Teréziu Macalíkovú. Jej telo malo byť nájdené pod mostom, denníku Plus JEDEN DEŇ to potvrdil zasahujúci hasič. Terézia Macalíková (18), pochádzajúca z okresu Topoľčany a je nezvestná od 28. januára 2023, kedy odišla z bytu svojho priateľa. Naposledy ju videl na Osuského ulici v Bratislave.

Na snímke polícia pátra po nezvestnej 18-ročnej Terezke v povodí Dunaja a jeho okolí 31. januára 2023.
Na snímke polícia pátra po nezvestnej 18-ročnej Terezke v povodí Dunaja a jeho okolí 31. januára 2023.
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Terezka odišla z domu po hádke s priateľom o pol ôsmej večer. Následne mu poslala správu, že sa nachádza na bratislavskom Starom moste, informovala včera TV Markíza. Na mieste našiel už iba jej kabát s mobilom a peňaženkou. Následne bol vypovedať na polícii. „Išli sme ku mne, kde zaistili nejaké Terezkine osobné veci v prípade, že bude potrebné robiť testy DNA,“ povedal jej priateľ. FOTO TEREZKY SI POZRITE TU