Moderátorka Adriana Poláková minulý rok šokovala divákov Telerána, keď oznámila, že dala výpoveď a sťahuje sa za priateľom do Rakúska. Okrem nej sa rozhodol odísť aj jej parťák Daro Richter. Markíza si za nich našla bleskovú náhradu. Novou moderátorskou dvojicou sa stali Matúš Krnčok a Zuzana Čimová. Kráska však vydržala v rannej šou iba 10 mesiacov!

Adriana Poláková začala v Markíze pracovať ako moderátorka Telerána v roku 2005. V roku 2007 sa jej moderátorským partnerom stal Daro Richter. Minulý rok v máji však prekvapila svojím rozhodnutím. Dala výpoveď a začala si plniť svoj dávny sen. S priateľom Christianom si kúpili kaštieľ v mestečku Burgau a postupne ho premenili na penzión pre turistov. Od augusta tak posilnili moderátorský tím Telerána Zuzana Čimová a Matúš Krnčok. Mladá brunetka dovtedy pôsobila v Teleráne ako redaktorka a Matúš bol divákom Markízy dobre známy, keďže mnohokrát moderoval zákulisie veľkých hudobných projektov. Diváci si túto dvojicu okamžite obľúbili a s nadšením im zanechávali pozitívne komentáre. „Príjemná zmena a Zuzka je krásna. Prajem obom veľa úspechov," hromadili sa pozitívne reakcie. „Ona je krásna, konečne vidíme mladú moderátorku," napísala diváčka Amália. Zuzka však na poste moderátorky Telerána vydržala iba desať mesiacov. Ako sme sa dozvedeli, končí a už o pár dní ju po boku Matúša vystrieda nová tvár.

Zuzanu nahradí Lucia Hlaváčková. ,,Po siedmych rokoch končím v redakcii spravodajstva, kde som ako 22-ročná začínala. Opúšťam kolektív, v ktorom sa cítim ako doma. Ďakujem všetkým za pomoc, rady, smiech... Na druhej strane som si chcela vyskúšať aj inú ako spravodajskú polohu. Výhodou je, že poznám ľudí, ktorí pracujú v Teleráne. Sú na mňa veľmi milí, pomáhajú mi so všetkým a čo ma teší, moderátorského partnera mám Matúša Krnčoka,” teší sa Lucia, ktorá doteraz v Teleráne moderovala ranné správy. ,,Naše prvé vysielanie bude 1. júna. Verím, že dobre dopadne. Je to predsa len iná pozícia. Teleráno je živé 2,5 hodinové vysielanie, plné zaujímavých hostí a tém. V tomto sa budem snažiť čo najviac pracovať, aby som bola v témach doma,” dodáva. ZUZINU REAKCIU A NOVÚ DVOJICU NÁJDETE V GALÉRII TU

Zdroj: pluska.sk