Svadba, ktorá vyzerala ako z rozprávky, bola nakoniec nočnou morou.

Nicola Peltz a Brooklyn Beckhamovci si minulý rok povedali svoje áno na luxusnej svadbe v Palm Beach na Floride, ktorá dokopy trvala tri dni. Na tejto svadbe sa zúčastnili aj známe hollywoodske hviezdy, ako napríklad rodičia Backhamovci, sestry Williamsové, či slávny šéfkuchár Gordon Ramsay.

Mladí Beckhamovci Brooklyn a Nicola Peltz vraj žijú v trojke so svetoznámou speváčkou Selenou Gomez.
Mladí Beckhamovci Brooklyn a Nicola Peltz vraj žijú v trojke so svetoznámou speváčkou Selenou Gomez.
Zdroj: getty images, Instagram - Selena Gomez

Ako uvádza Topstar, neprešiel ešte ani rok od svadby, a už tu máme prvé problémy v podobe odškodného a žaloby na agentúru, ktorá svadbu organizovala. Spomínanú žalobu podáva konkrétne ​otec Nicoly Peltz, miliardár Nelson Peltz, ktorý od agentúry žiada vrátenie zálohy vo výške v prepočte zhruba 130 tisíc eur. Samotná žaloba má pritom 188 strán.

FOTOGRAFIE ZO SVADBY V GALÉRII

Dôvod je ten, že podľa blízkeho okolia rodiny sú manželia zo svadby traumatizovaní. „Celá vec bola nočná mora. Nicole ani zďaleka nebola spokojná so svojou svadbou. A teraz si to všetko spája s hádkami, problémami a napätím, ktoré občas vo vzťahu majú,“ povedal blízky zdroj z okolia manželov.

Nicole žiada druhý obrad, aby mohla konečne zažiť "pozitívny a šťastný deň", pretože ten predchádzajúci bol podľa nej stresujúci od začiatku do konca.Rovnako má pocit, že tento nevydarený obradovplyvňuje aj ich vzťah s Brooklynom, pričom sa ani nedokáže pozerať na svadobné fotografie, ktoré jej tento traumatizujúci deň pripomínajú.FOTOGRAFIE ZO SVADBY V GALÉRII