Známa moderátorka relácie Topstar si v týchto dňoch užíva chvíle tehotenstva. Už o pár týždňov z nej bude mamička, a navyše sa v tomto období stihla ešte aj zasnúbiť. Nie je však všetko také ružové, ako by sme si mysleli…

Soňa Skoncová sa teší na synčeka, čoskoro z nej bude mama. Krásne sa zaguľatila!
Zdroj: Instaram.com/sonaskoncova

Krásna 34-ročná Soňa Skoncová tvorí pár s Robom Reisom už dlhých 19 rokov. Okrem blížiaceho sa termínu jej pôrodu ju navyše Robo len nedávno požiadal o ruku, čo ani ona sama, podľa jej slov, nečakala. Bolo to pre ňu veľké prekvapenie, a to aj napriek tomu, že sú spolu veľmi dlho, a je teda pochopiteľné, že si ju jej priateľ raz bude chcieť vziať.

Soňa však namiesto toho, aby prežívala krásne a radostné obdobie v pokoji, sa venuje sociálnym sieťam, ktoré ju poriadne vytáčajú. Teda nie sociálne siete ako také, ale reakcie jej „fanúšičiek“ na jej tehotenstvo. Neodpúšťajú si totiž poznámky na jej účet, a tiež nevyžiadané rady a názory.

Vo veľkom totiž riešia to, ako v tehotenstve vyzerá, pričom je celkom normálne, že priberá. Soňa sa kvôli tomu poriadne rozohnila, pretože nechápe, prečo to vôbec robia, a čo ich primälo k tomu, aby sa vôbec vyjadrovali k jej postave. Najdôležitejšie je predsa zdravie ešte nenarodeného bábätka.

„Kyberšikana nielen tehotných žien vás nesmierne zaujala, zostala som v šoku, koľko z vás mi písalo, že ste kvôli postave doslova šikanované od cudzích ľudí nielen na internete, ale aj v bežných životoch v práci a dokonca od najbližších rodinných príslušníkov. Každá žena prežíva tehotenstvo inak, nikde nie je predpísané koľko kg môže pribrať, v prvom rade je dôležité zdravie matky a dieťatka...“

Otvorte si našu galériu, kde nájdete celé jej vyjadrenie… Uf.