Bozk je niečo intímne, krásne, vytúžené, ale nie pre každého. Mnohí herci a herečky tento vzácny okamih premenili na bežnú filmovú úlohu. Sen stať sa hercom drieme v mnohých ľuďoch, no o prvej puse na pľaci sníva málokto. Lenže čo sa dá robiť, ak je napísaná v scenár?

Filmové úlohy plné bozkov sa píšu pre hercov, u ktorých sa predpokladá, že už prvú pusu v živote dostali od svojej lásky. No nie vždy je predpoklad správny. Aj mnohé známe tváre filmového plátna ostali nepobozkané, kým neprišla prvá klapka. Išli by ste do toho? Pozrite sa na tie známe tvár, ktoré povedali: „Áno.“ O bozkávacie panenstvo tak prišli verejne.

Mila Kunis
Mila Kunis
Zdroj: Getty images

Herečka mala prvý bozk na obrazovke s Ashtonom Kutcherom vo filme Tie roky sedemdesiate. Pre magazín People povedala, že bola poriadne nervózna a zahanbená. Navyše herec priznal, že si vôbec nevšimol, že bozk bol prvý v jej živote. „Akoby to robila tisíckrát,“ poznamenal. Dokonalá romantika nasledovala potom, ako sa títo dvaja spolu dali dokopy a stali manželmi. Od prvého bozku až po svadbu. tomu sa povie romantický príbeh.