Známa influencerka Zuzana Plačková, sa opäť raz predviedla. Tentokrát ukázala, ako si užíva dovolenku v Dominikánskej republike a odhalila zrejme aj to, čo nechcela!

 

Zuzana Plačková s Reném spoločne cestujú po svete.
Zuzana Plačková s Reném spoločne cestujú po svete.
Zdroj: instagram.com/Zuzana Plačková

Šoubiznisová hviezdička Zuzana Plačková sa netají kadejakými vylepšeniami. Koniec koncov, aj keby to pred nami akože utajiť chcela, tak by sa jej to aj tak nepodarilo. Na pohľad je totiž jasné, že prešla už niekoľkými úpravami svojho vzhľadu, a to teda už naozaj neschová.

Navyše si momentálne užíva luxus nad luxus v jednej z dovolenkových destinácií v Dominikánskej republike a na svojom profile na sociálnej sieti Instagram dokonca priznala, že tam nechýba ani dobré jedlo, vďaka ktorému vraj dokonca aj pribrala.

Podľa toho, čo napísala, pribrala päť kíl, no na dovolenke na Srí Lanke, kam budú smerovať jej ďalšie kroky, ich vraj plánuje zhodiť. „Papkám veľa, lebo idem na mesiac na Srí Lanku, liečebný pobyt (aqurveda) kde cca 10-15 kíl dám dole, tak si užívam teraz všetko jedlo a mäso, lebo tam budem na úplne inej strave a na prevarenej vode, čiže čaká ma veľká zmena vo svojom živote a v strave hlavne a celkovej očiste tela, mysle a zdravia...“

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jej fotografie…