Lady Gaga prekvapuje novým tetovaním: Naznačuje tým niečo?

Lady Gaga prekvapuje novým tetovaním: Naznačuje tým niečo?
Pri príležitosti Dňa sv. Valentína sa Lady Gaga pochválila na svojom instagramovom profile hneď dvomi novými tetovaniami. Jedno krajšie a nápaditejšie ako druhé. Najviac špekulácií však vyvolala ruža s textom na chrbte. Mnohí si myslia, že sa jedná o milostný odkaz pre Bradleyho Coopera. Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete najkrajšie celebritné tetovania...

Ruža a nápis
Prvé tetovanie je vcelku rozsiahle, pretože sa tiahne pozdĺž takmer celej dĺžky chrbtice. Ide o obrysy krásnej ruže prekombinovanej s nápisom „la vie en rose". Pieseň s rovnakým názvom od Edit Piaf spieva aj ako predstaviteľka Ally, vo filme „Zrodila sa hviezda". Druhé tetovanie je vyjadrením dvoch, respektíve štyroch hudobných tónov, ktoré predstavujú jej meno „G A G A". Obe tetovania má na svedomí prominentný tatér z Los Angeles Daniel Stone, známy pod prezývkou Winter Stone, ktorého prácu si slávna speváčka veľmi pochvaľuje. Ani on na svojom instagramovom profile nešetril slovami chvály na adresu samotnej speváčky: „Neviem dostatočne vyjadriť slovami poctu, ktorú cítim, že som mohol vytvoriť svoje dielo práve na tvojom tele. Si ako závan čerstvého vzduchu a skutočne veľmi očarujúca a inšpiratívna žena."

Divadlo či románik? Vieme, čo prezrádza astrológia o vzťahu Bradleyho a Lady Gaga!

Spomienky na film
Fanúšikovia úspešného filmu „Zrodila sa hviezda" si možno spomenú na scénu, kedy Ally zaspievala francúzsku pieseň „La vie en rose". Odohráva sa skôr v úvode filmu v momente, kedy ju rocková hviezda Jackson Maine (Bradley Cooper) po prvýkrát uvidí spievať. Avšak premiéra pesničky z úst samotnej Gaga siaha ďaleko pred film, v roku 2015 ju zaspievala v rámci svojho turné Cheek to cheek s legendárnym muzikantom Tony Bennetom. Keď však Bradley Cooper, ktorý mimochodom spomínaný film režíroval, videl Lady Gaga spievať túto zmyselnú pieseň, okamžite vedel, že ju chce pre svoj film.

Očarujúca Lady Gaga na Oscaroch: Wow, pozerajte na jej dokonalý look!

G A G A
Druhé tetovanie s vyššie uvedeným názvom sa nachádza na speváčkinom predlaktí. Je celkom jednoduché a predsa také nápadité. Momentálne uzatvára vcelku bohatú zbierku tetovaní Lady Gaga. Nesmieme opomenúť jednorožca na nohe „Born this way", trúbku Tonyho Benneta na ramene, portrét Davida Bowieho na boku tela, myš nad lakťom, ako i ďalšie nápadité kúsky. Čo však chce samotná speváčka svojimi poslednými dvomi tetovaniami skutočne povedať, vie len ona samotná.

TOP 22 oscarových outfitov: Lady Gaga znova nemala konkurenciu

V našej galérii pod článkom nájdete najkrajšie tetovania celebrít. Ktoré sa vám najviac páči?

Autor: Lexy
Zdroj foto: Instagram.com/ladygaga


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Lady Gaga prekvapuje novým tetovaním: Naznačuje tým niečo?Lady Gaga prekvapuje novým tetovaním: Naznačuje tým niečo?Lady Gaga prekvapuje novým tetovaním: Naznačuje tým niečo?+17Lady Gaga prekvapuje novým tetovaním: Naznačuje tým niečo?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac