Nie každá celebrita nášho šoubiznisu sa môže pochváliť tým, že bez mejkapu vyzerá ešte lepšie, ako s ním. Dara Rolins však už niekoľkokrát prostredníctvom fotiek dokázala, že sa radí medzi…

Dara
Dara
Zdroj: instagram

Samozrejme, treba brať do úvahy aj to, že sa speváčka Dara Rolins o seba mimoriadne dobre stará. Má už za sebou aj štvrtú plastiku nosa, čím sa stala opäť na niekoľko dní „hlavnou témou“ slovenského bulváru. V októbri minulého roka sa k tomu navyše i verejne vyjadrila a poslala tak svojím „hejterom“ jasný odkaz!

Vtedy na svoj Instagram napísala: „Necítim potrebu sa hájiť, ani nikomu nič podrobne vysvetľovať, a ak by mal niekto tu na Instagrame pocit, že som sa pýtala na hodnotenie či radu – tak nie. Tých pár ľudí, ktorých názor ma naozaj zaujíma, poznajú pravé pohnútky môjho rozhodnutia a ostatní, samozvolení odborníci na Daru, vložte prosím energiu do vecí, kde je o váš názor a všetky tie cenné rady záujem. Moje telo, môj život, rozhodnutia, pocity aj zodpovednosť za to, ako, kedy a prečo.“

Nie je však žiadnym tajomstvom, že Dara bola „pod skalpelom“ už viackrát. A nielen s nosom. Priznala totiž, že podstúpila i plastiku pŕs, čo samozrejme, nikoho neprekvapilo, pretože je to očividné. Vtedy sa na margo umelých pŕs vyjadrila tak, že to nemá nič spoločné s tým, že by sa nemala rada. Len si chcela zdvihnúť sebavedomie.

Teraz to potvrdzuje aj najnovšou fotografiou, ktorú zverejnila na svojom osobnom profile na sociálnej sieti Instagram. Napriek tomu, že je na celom Slovensku poriadna zima, priniesla nám ňou kúsok tepla, nakoľko je na nej v plavkách. A navyše bez mejkapu.

Otvorte si našu galériu, kde túto fotografiu nájdete…
Anketa
Čo hovoríte na Daru Rolins bez mejkapu?
  • 77%
  • 23%