Marek Fašiang je úspešný nielen ako herec, ktorý sa preslávil najmä vďaka seriálu Oteckovia, ale aj ako podnikateľ. V Bratislave totiž spoluvlastní niekoľko podnikov, ktoré zrejme v tomto období prežívajú ťažké časy. Hádame však, že veľkou oporou v pandemickom čase mu je práve priateľka Tereza…

Marek a Tereza v máji oslávia svoje tretie výročie.
Zdroj: Matej Kalina

Herec Marek Fašiang je známy tým, že si skutočne vie vybrať. Jeho priateľka Tereza Bizíková má len dvadsať rokov, študuje ekonómiu, a je tiež modelkou. Takže sú obaja skutočne veľmi vyťažení. O to pochopiteľnejšie je, že sa spoznali správe „na pľaci“ počas nakrúcania seriálu Oteckovia.

Podľa fotografií, ktoré zverejňuje Marek aj Tereza, však za posledný rok, čo spolu chodia, stihli niekoľkokrát aj dovolenkovať, čo ich zrejme ešte viac zblížilo. Navyše je vidieť, že namiesto oddychu na pláži niekde pri mori, volia skôr „aktívnu dovolenku“, na ktorej im aj tak trochu rozprúdi krv v žilách. Uprednostňujú preto chodenie po horách a náročnejšie túry.

Tereza teda rozhodne nepatrí medzi lenivé princezné, čo Marekovi zrejme vyhovuje, pretože po jej boku vyzerá skutočne šťastne.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete ich spoločné fotografie…
Anketa
Myslíte si, že Marek a Tereza patria medzi najkrajšie páry nášho šoubiznisu?
  • 76%
  • 24%