Premiéru nového Top Gunu si v Cannes nedala ujsť ani topmodelka z našich končín Adriana Karembeu, rodená Sklenaříková (50)! Po boku hollywoodskych herečiek sa na červenom koberci predviedla v nádherných ružových šatách s nafúknutými rukávmi, vďaka čomu si vyslúžila samé chvály aj od módnych kritikov. Najväčšou hviezdou večera bol však aj tak samotný Tom Cruise (59), legendárny filmový Maverick!

Na červenom koberci to opäť žilo! Premiéra pokračovania kultového filmu Top Gun (1986), ktorý Toma Cruisa v tom čase ako 24-ročného vystrelil do žiary reflektorov, prilákala na červený koberec samé zvučné mená Hollywoodu. Dámy, ako je to vo zvyku, sa predviedli v celovečerných róbach. Zatiaľ čo niektoré stavili na odvážnejšie kúsky, iné sa snažili zaujať eleganciou. Rovnako zrejme rozmýšľala aj bývalá hviezda značky Victoria's Secret Adriana Sklenaříková, ktorá sa pred fotografmi predviedla v nádherných ružových šatách značky Yanina Couture.

Za reč určite stáli aj ostatné outfity. Napríklad jej bývalá kolegyňa z brandže Adriana Lima (40) sa predviedla v zaujímavej čierne róbe, ktorá jej síce zahalila výstrih aj ramená, no zato v celej kráse ukázala jej tehotenské bruško. Brazílska modelka vyzerala na červenom koberci ako bohyňa, vlasy mala učesané vzad a za sebou ťahala čiernu vlečku. Za herecký výkon ocenili Cruisa aj hlavnou cenou festivalu, Zlatou Palmou. „Všetkým vám nesmierne ďakujem, tieto filmy robím pre vás,“ odkázal dojatý Cruise divákom. FOTKY NÁJDETE V GALÉRII TU