Princezná Beatrice je teda poriadne číslo! Po Kate Middleton a Meghan Markle už aj ona búra stereotypy o tom, ako by mali vyzerať kráľovské svadby, či ako by sa mali správať princezné. Vyzerá to ako ďalší námet na film, čo poviete?

Princezná Beatrice mala na sebe oblečené šaty jej babičky, kráľovnej Alžbety.
Princezná Beatrice mala na sebe oblečené šaty jej babičky, kráľovnej Alžbety.
Zdroj: Instagram.com

Princezné už dávno nie sú také, ako sme si ich vysnívali, keď sme boli malí. Nie sú precitlivené, utiahnuté niekde v komnatách, či uväznené vo vežiach nádherných palácov vydláždených zlatom. Práve naopak. Princezná Beatrice z Yorku je toho dôkazom.

Žiadne zbytočné ovácie, žiadne drahé kvetiny či šaty. Svadobné šaty princeznej Beatrice boli, ako sa hovorí, „z druhej ruky“, tiaru mala požičanú, a kvety, ktoré lemovali vstup do obradnej sály, boli z parku.

Nanešťastie sa však celý obrad konal doslova za zatvorenými dverami, a to práve kvôli koronavirusovej pandémii, ktorá je v Británii aj teraz veľmi silná. Svadbu tak zrejme nikto neočakával.

Napriek tomu sa princezná Beatrice rozhodla vziať si britského developera Edoarda Mapelli Mozziho, svoje „áno“ si povedali ešte v lete v krásnej malej kaplnke Všetkých svätých vo Windsore.

Pozvaných hostí bolo veľmi málo, iba deväť, pričom nechýbala ani kráľovná Alžbeta II. a Philip, ktorí sú Beatriceiny starí rodičia. Z fotografií, ktoré následne na to uverejnili na sociálnych sieťach, je vidieť, že svadba dopadla na výbornú a skutočne k nej nepotrebovali žiadne ovácie. Krása!

Otvorte si našu galériu, kde ich nájdete túto krásnu letnú svadbu, ktorá vás v týchto sychravých dňoch určite zahreje…
Anketa
Páčila by sa vám svadba s minimom hostí?
  • 91%
  • 9%