Celebrity Archie oslavuje svoj prvý rok: Pozrite sa, ako vyrástol! Neuveriteľné, ako sa podobá na...

Archie je preč už takmer pol roka. Príbuzní len vďaka moderným technológiám vidia, ako vyrástol.
ZDROJ: REX / Shutterstock Editorial / Profimedia

Ako to len mohlo tak rýchlo zbehnúť? Malý Archie sa narodil doslova len nedávno, a už je z neho hotový veľký chlapec! Pozrite sa na to, ako vyrástol, podobá sa čím ďalej, tým viac na svojho otca. Čo poviete?

Vojvodkyňa Meghan čítala svojmu synovi Archiemu príbeh z detskej knihy. Video, ktoré zhotovil princ Harry, následne zverejnila britská charitatívna organizácia, ktorú chceli slávni manželia takýmto spôsobom podporiť.
Zdroj: Instagram

Celé britské kráľovstvo sa momentálne teší z narodenín syna Meghan Markle a princa Harryho. Oslavuje totiž svoj prvý rok.

Archie je ôsmym vnukom kráľovnej Alžbety II., tá mu k jeho narodeninám praje len to najlepšie. Na jej oficiálnych sociálnych sieťach, na Twitteri a na Instagrame, sa objavila gratulácia.

Popisok znie: „Všetko najlepšie k narodeninám Archieho Mountbatten-Windsora, ktorý dnes oslavuje svoje prvé narodeniny!“

A čo mu prajú William a Kate? Tiež sa k jeho narodeninám vyjadrili na sociálnych sieťach krátkou narodeninovou správou: „Prajeme Archiemu krásne prvé narodeniny!“

Nepochybne si ich malý Archie poriadne užíva, je to vidieť aj na videu nižšie, kde mu jeho mamina Megahan Markle predčítava.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete Archieho súčasné fotografie. Ani neuveríte, ako vyrástol!

#WANDASK