Celebrity Drasticky schudla! Pozrite sa, ako zatočila s obezitou známa speváčka: Ani ju nespoznáte!

Adele v minulých rokoch.
ZDROJ: Gettyimages

Nielen naša úžasná a obľúbená slovenská komička Evelyn schudla na nepoznanie. S kilami brutálne zatočila aj svetoznáma speváčka, ktorú dnes už na aktuálnych fotografiách sotva spoznáte…

Adele v minulých rokoch.
Zdroj: Gettyimages

Najprv začala chudnúť len veľmi opatrne, no potom akoby naraz stratila polovicu samej seba! Normálne ju nespoznávame a nechápeme, kde sa podela. Vyzerá totiž úplne inak, ako pred rokmi, keď odrazu vystrelila do speváckych výšin a stala sa z nej svetoznáma speváčka.

Vo svojom príspevku na Instagrame oslavovala pred dvomi dňami speváčka Adele svoje 32. narodeniny. Ďakovala v ňom hlavne pracovníkom a záchranárom, ktorí riskujú svoje životy počas pandémie koronavírusu:

„Ďakujem za prianie lásky k narodeninám. Dúfam, že počas tejto bláznivej doby ste všetci v bezpečí a duševnom zdraví,“ napísala v popise. „Chcela by som sa poďakovať všetkým našim prvým hrdinom a pracovníkom, ktorí nás chránia a zároveň riskujú svoje životy! Ste skutočne naši anjeli ♥ ️2020, ďakujem x.“

Popis, ktorý k fotografii pridala, je naozaj krásny, no keď sa pozriete na fotku, ktorá ho sprevádza, zastaví sa vám dych. Adele je vychudnutá na kosť a normálne nechápeme, ako sa jej podarilo takto schudnúť!

Čierne šaty, ktoré má na sebe, jej úplne obopínajú postavu, a tak vyzerá ešte útlejšie. Aj keď si, samozrejme, myslíme, že Adele vyzerala výborne vždy, je zrejmé, že v posledných mesiacoch skutočne rapídne zhodila na váhe.

Adele v minulých rokoch.
Zdroj: Gettyimages

Nikto však nevie, prečo sa v skutočnosti rozhodla pre takúto radikálnu zmenu svojho vzhľadu, pretože to ešte ani raz verejne nekomentovala. Dúfame však, že je Adele zdravá a ide skutočne len o jej vlastný dobrý pocit a zdravie.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete spomínanú fotografiu, z ktorej zaručene odpadnete!
#WANDASK