Wau, to je neuveriteľné!

Historicky prvá víťazka SuperStar, Katka Koščová, je mamou na plný úväzok. Stará sa o dve milované deti, syna a dcérku. Imidž si vytvorila aj vďaka tomu, že rozhodne nepatrí k tým ženám, ktoré extrémne dbajú o svoj zovňajšok a prísne si strážila váhu. Kilá navyše však časom začali Katku trápiť a pustila sa do chudnutia.

KATKA VZHĽADOM VYRÁŽA DYCH! VYZERÁ AKO...FOTO TU

Speváčka Katarína Koščová sa na nič nehrá. K fanúšikom je úprimná a nehanbí sa priznať, že aj ona trpela psychickými problémami. „Nešlo iba o hmotnosť, celkovo ma posudzovali. Nerada som sa maľovala, ale aj to prekážalo. Vždy som sa chcela tváriť, že som nad vecou, aj keď ma to ranilo. Moja babka tým veľmi trpela. Najlepší človek na svete, čo nikdy nikomu neublížil, zrazu číta o mne také veci. Videla som, že ju to hrozne trápi,“ povedala pred časom Katka pre Nový Čas.

Katka Koščová
Katka Koščová
Zdroj: Instagram.com/Katarina.koscova

Teraz je z nej celkom iná žena. Chudnúť sa rozhodla rozumne s vyváženou stravou. Netrápila sa nezmyselnými diétami a krásny výsledok sa dostavil. Je vidieť, že je konečne spokojná s tým, ako vyzerá. Veď posúďte sami, omladla a vyzerá ako tínedžerka! FOTO SI POZRITE TU

Anketa
Zažili ste aj vy niekedy ponižovanie kvôli vašej váhe?
  • 79%
  • 21%