Peniaze sú pre moderátorku veľmi dôležité.

Obľúbená moderátorka a manželka rapera Rytmusa sa rada obklopuje peniazmi, ktoré robia jej život jednoduchších. Byt v Dubaji alebo dom na Slovensku sú len kúsok z toho, čo si manželia vedia dopriať a na čo míňajú svoje ťažko zarobené peniaze.

Ako píše Nový Čas, Jasmina nemá problém otvorene rozprávať o rôznych témach, pričom jednou z nich je aj téma peniaze. „Ja mám peniaze úprimne rada. Viem, aký krásny život mi umožňujú, a vždy som si to tak predstavovala,“ povedala mama malého Sanela o živote, ktorý žije, pričom pokračovala: „Život s peniazmi je naozaj jednoduchší a krajší. Ja som človek, ktorý vidí krásu vo veciach, ktoré sú zadarmo, a sú mi oveľa bližšie ako nejaké značkové kabelky,“ rozhovorila sa aj o ostatných prioritách v jej živote.

Jasmina Alagič Vrbovská v Dubaji
Jasmina Alagič Vrbovská v Dubaji
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Co5aVdlhDGN

Rovnako sa moderátorka rozrozprávala aj o tom, ako to majú v domácnosti so spoločnými výdajmi. „My to máme tak, že všetky účty platí môj manžel, ostatné výdavky zväčša platím ja. Dovolenky, rozmary, potrebné a nepotrebné veci veľmi spontánne na striedačku, proste toto vôbec neriešime,“ povedala o domácom rozpočte manželka Rytmusa.

Jasmina a Rytmus na dovolenke v Dubaji
Jasmina a Rytmus na dovolenke v Dubaji
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CoXGZTnonDS/

„Dom kúpil môj muž, ale je náš. Chatu staviam ja za moje peniaze, ale je naša. Byt sme kúpili spoločne. A všetky ostatné investície sú rovnakou mierou spoločné,“ čím dala Jasmina najavo, že v domácnosti si náklady delia rovným dielom.