Mladí zaľúbenci zverejnili na sociálnych sieťach oficiálne vyhlásenie.

Už dlhšie sa šepká o tom, že ex-priateľ Moniky Bagárovej, Makhmud Muradov, tvorí pár so Sabinou Karáskovou zo šouLove Island. A hoci nový pár sa už niekoľkokrát objavil aj na rôznych akciách či sociálnych sieťach,nikdy oficiálne svoj vzťah nepotvrdili, až doteraz.

Zápasník MMA a otec malej Rumie, ktorú má so svojou bývalou priateľkou Monikou Bagárovou ešte donedávna popieral, že by v jeho živote mohla byť nová žena. „Nemôžem za to, že sa dievčatá chcú zviditeľniť. Že za mnou chodia, fotia sa a chvália sa," tvrdil ešte nedávno redakcii Extra.cz, keď sa prevalil jeho vzťah so súťažiacou z reality show Love Island Sabinou Karáskovou.

Sabina Karásková
Sabina Karásková
Zdroj: https://www.instagram.com/sabina.karaskovaa/

Odvtedy sa dvojica objavila už aj spoločne na verejnosti, nikdy však nedali médiám oficiálne stanovisko, či spolu oficiálne chodia alebo nie. Tentoraz však zaľúbený pár uverejnil na sociálnej sieti video, v ktorom oficiálne hovoria o svojom vzťahu. „Chceme sa vyjadriť k situácií, ktorá sa týka nás oboch, pretože nejaké informácie chodia, keď ideme na nejakú akciu či sme spolu alebo nie. Tak áno, sme spolu,“ uviedol zápasník MMA ich vzťah na pravú mieru a ďalej pokračoval: „Chceme, aby ste vedeli túto informáciu od nás, že sme spolu a že sme šťastní,“ dokončil verejné vyhlásenie Makhmud spoločne so Sabinou. FOTOGRAFIE ŠŤASTNÉHO PÁRU NÁJDETE TU