To, čo uvidela na Instagrame, ju poriadne nahnevalo!

Speváčka Dáša Šarközyová alias Mamba si so svojim partnerom, tanečníkom Tonym Poruchom, užívajú naplno rozkošného synčeka Manola. Herečka je už pár mesiacov súčasťou muzikálu Bodyguard, kde predvádza fenomenálne výkony. Dôkazom toho je aj fakt, že jej predstavenia sú beznádejne vypredané a fanúšikovia za ňou cestujú z celej republiky!

Napriek pracovnej vyťaženosti si na rodinu vždy nájde čas. Na Instagrame rada ukazuje realitu všedných dní a na nič sa nehrá. Pred pár mesiacmi ju nahnevalo to, že si na základe odporúčania istej influencerky kúpila oblečenie, no prišlo jej to v hroznej kvalite a ostala sklamaná. Teraz ju opäť nahnevalo to, čo uvidela na Instagrame.

,,Len som sa zobudila a už som vytočená. Influencerka robí reklamu na odličovaciu penu. Celý čas jej tečie do umývadla voda naplno, aj keď si nanáša penu, aj keď si ju niekoľko minút masíruje na tvári. Dokonca, aj keď už ju má umytú a ukazuje, ako si tvár dočisťuje tonerom a vodu už nepotrebuje. Proste xy minút úplne zbytočne. Viem, že je trochu jednoduchšia, ale toto už je moc aj na mňa. Nie som nejaký ekologický maniak, ale toto snáď vie aj 4-ročné dieťa, že je vody nedostatok a treba ju používať s rešpektom,"

Mamba Dasha ukázala svojho synčeka, ktorý sa náramne podobá na svojho tatina.
Mamba Dasha ukázala svojho synčeka, ktorý sa náramne podobá na svojho tatina.
Zdroj: instagram mambadasha

,,Nehovoriac o tom, že promuje "brutálnu" odličovaciu penu a keď si začne dočisťovať tampónom tvár, ten je celý od make-upu, ale že kompletne špinavý. Takže pena stojí za nič," dodala nahnevaná Mamba, ktorá si na pravdivosti propagácie produktov dáva záležať. Dotyčná influencerka si Mambine vyjadrenie všimla a už si ju stihla aj zablokovať. FOTKY NÁJDETE TU