Kristína má plné pery, ktoré si je nemožné nevšimnúť.

Eva z Mamy na prenájom, vlastným menom Kristína Kanátová, celý život čelila poznámkam na svoj vzhľad. Či už išlo o jej postavu alebo tvár, tieto nevyžiadané rady zanechali na známej herečke stopy. Možno aj práve preto Kristína bojovala počas svojho života s depresiou, pričom o svojich psychických problémoch sa nikdy nebála verejne hovoriť. „Ľudia, ktorí si tým prešli, sa podelili o svoju skúsenosť a povzbudzovali ostatných, že to nie je hanba a dá sa z toho dostať,“ povedala pre Nový Čas pre ženy seriálová Eva.

Ako píšu Topky.sk, tentoraz  si ľudia začali všímať práve jej pery, ktoré sú väčšie a plnšie, čo pripisujú práve estetickým vylepšeniam. „Tak si idem výťahom a v strede rozhovoru sa ma niekto spýta, či ich mám to... Ukáže mi na pery - ja sa pozriem do zrkadla, či mám nejakú špinku od raňajok, nikde nič - ja že čo? No máš ich napichané, že?“ podelila sa Kristína so zlou skúsenosťou na Instagrame. 

Kristína Kanátová má výraznú rolu v seriáli Mama na prenájom.
Kristína Kanátová má výraznú rolu v seriáli Mama na prenájom.
Zdroj: Emil Vaško, TV Markíza

Ako to však vyzerá podľa starých fotografií, seriálová Eva má takéto pery odmalička, nie je za tým žiadne vylepšenie alebo kolagénová výplň. „Celé detstvo som sa cítila čudná, že mám väčšie pery ako iné deti. Aj sa mi dosť smiali. Že mám veľké gamby. Že vyzerám ako opica. Dokonca, že mám asi “negerských” predkov. Seriózne. Miliónkrát zazneli aj komplimenty, ale zbytočne. A teraz je to takto. Už niekoľko rokov dokolečka čelím otázkam, či som bola na botoxe,“ priznala herečka, čo dokazujú aj jej staré fotografie z detstva.  FOTKY KRISTÍNY KANÁTOVEJ NÁJDETE TU!