O tom, že Bradley Cooper a Lady Gaga tvoria pár, sa hovorí už veľmi dlho. Dokonca aj ich spoloční priatelia sa niekoľkokrát vyjadrili k tomu, že vyzerajú skutočne veľmi zamilovane, a ich vzťah sa ešte viac utužil po tom, ako si spolu zahrali vo filme Zrodila sa hviezda. Ako to je v skutočnosti?

Lady Gaga
Lady Gaga
Zdroj: Profimedia

Ešte v októbri roku 2018 Lady Gaga zrušila svoje zásnuby a rozišla sa so svojím vtedajším priateľom Christianom Carinom. Už vtedy sa pošuškávalo, či to neurobila práve kvôli Bradley Cooperovi. Nebolo to však celkom tak.

Čo je však už dnes jasné, Lady Gaga a Bradley Cooper pár skutočne netvoria, sú len veľmi dobrí priatelia. Dôkazom sú fotografie, ktoré spravili paparazzi ešte počas novoročných osláv v Las Vegas. Vtedy ešte zahraničné médiá označovali muža po Gaginom boku ako „neznámeho“, no teraz už jeho identitu poznáme! Kto je to?

Gaga sa s novým priateľom objavila na finále celosvetovo prestížnej ligy amerického futbalu NFL. Vôbec svoj vzťah neskrývali, a prečo by aj? Rozhodne sa nemajú za čo hanbiť. Jej novým úlovkom je  totiž… Dozviete sa to v našej galérii!