Bývalá tenistka Dominika Cibulková opäť provokuje. Po tom, ako sa dala neprávom prednostne zaočkovať spolu s manželom, teraz pridáva videá a fotky z dovolenky na Maldivách!

Zdroj: Instagram/Dominika Cibulková

Zrejme jej nestačil rozruch, o ktorý sa postarala len pred pár týždňami. Ak jej vtedy aj niekto uveril, že sa dala prednostne zaočkovať iba „omylom“, tak teraz jej už nikto neuverí, že tak nespravila preto, aby mohla cestovať po svete.

Kým sa Slovensko i celý svet zmieta v pandémii koronavírusu a denne nám naň umierajú desiatky ľudí, niektoré celebrity kašlú na pravidlá a na to, že je lockdown a mali by zostať zodpovedne doma. Momentálne sa Slovensko nachádza v čiernej zóne a patríme medzi najhorších na svete v počte úmrtí na počet obyvateľov, ale už aj v počte hospitalizovaných v nemocniciach.

Nemocnice kolabujú, lekári a lekárky už nevládzu. Napriek tomu sa stále nájdu ľudia, ktorí odmietajú dodržiavať pravidlá, a to zodpovedne nielen k sebe, ale aj k ľuďom naokolo. Bývalá tenistka Dominika Cibulková a jej manžel Navara si však podľa fotiek na jej Instagrame z pandémie vôbec ťažkú hlavu nerobia.

Nachádzajú sa totiž v týchto dňoch aj so synom Jakubom na dovolenke na Maldivách. Pre istotu si však Dominika vypla pod príspevkami komentovanie, nakoľko zrejme určite čakala ďalšiu a poriadnu vlnu kritiky. Nuž, hádam si po druhej dávke vakcíny svoje teplo a slnko v exotike užijú, pretože zdravotníci, ktorí kolabujú spolu s nemocnicami, si taký luxus dovoliť ani náhodou nemôžu.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete ich fotky a v ankete nám dajte vedieť, čo si o tom myslíte…
Anketa
Myslíte si, že je v poriadku, že Dominika Cibulková cestuje, kým je celý svet v pandémii?
  • 85%
  • 15%