Celebrity SMRŤ v kráľovskej rodine! Koronavírus si rozhodne nevyberá, podľahla mu aj… Veľmi smutná správa

Kráľovská rodina
ZDROJ: Gettyimages

Z kráľovských kruhov práve prišla informácia o tom, že nákaze koronavírusu podľahla princezná. Je tak prvou osobou z kráľovskej rodiny, čo prehrala boj s týmto vírusom. Nebola však jediná nakazená, naďalej nakazený a v izolácii zostáva aj britský princ Charles.

WA 34 Londýn - Britský princ Charles a jeho manželka Camilla stoja pod dáždnikmi pred prvou jazdou v novom elektrickom dvojposchodovom autobuse v Londýne 4. marca 2020. Jazdu absolvovali z londýnskeho sídla Clarence House do Múzea dopravy v rámci 20. výročia vzniku Transport for London (TfL), správneho orgánu zodpovedného za dopravu v Londýne. FOTO TASR/AP

 
Britain's Prince Charles, and Camilla, the Duchess of Cornwall react before boarding a new electric double decker bus to leave Clarence Ho
Zdroj: Stefan Rousseau

Len nedávno sme vás informovali o tom, že i samotná kráľovná Alžbeta II. sa teraz aj vzhľadom na svoj vek snaží držať v absolútnej izolácii. Čoskoro sa k jej úsiliu pridal aj pozitívne testovaný na koronavírus britský princ Charles, ktorý sa nakazil pravdepodobne od niekoho, s kým prišiel do styku počas nedávnych návštev vo svojom kráľovstve. Princ Charles má navyše 71 rokov, a tak patrí medzi skutočne ohrozenú skupinu obyvateľov tejto zeme.

„Princ z Walesu vykázal pozitívny test na koronavírus. Vykazuje len mierne príznaky, ale inak zostáva v dobrom zdravotnom stave. Počas posledných dní pracoval ako zvyčajne,“ uviedol zdroj.

Princ však nákazu vírusom zatiaľ znáša veľmi dobre a je pod drobnohľadom lekárov. Oficiálne informácie o jeho stave sú také, že vírus sa uňho prejavuje len mierne, za čo sme skutočne veľmi radi.

Toľko šťastia však nemala španielska princezná Maria Terézia Bourbonsko-Parmská, ktorá sa v rámci kráľovských kruhov stala prvou obeťou koronavírusu. Princezná pochádzala z Bourbon-Parma, čo je kadetská vetva španielskej kráľovskej rodiny. Navyše bola vzdialenou sesternicou kráľa Felipeho VI.
Mala 86 rokov. Je nám to veľmi ľúto... 

V našej galérii nájdete aj jej fotografiu…

#WANDASK