Koronavírus nie je jediný problém tohto sveta, na tom sa určite zhodneme. Svoje o tom vie aj známa česká herečka, ktorá sa na sociálnych sieťach podelila so svojimi pocitmi, a s tým, čo momentálne prežíva…

Michaela Kuklová
Zdroj: Archív

Česká herečka Michaela Kuklová prežíva mimoriadne náročné obdobie. Nielen že musí čeliť momentálnej situácii, ktorá je spojená s koronavírusom, ale aj s diagnózou, ktorá jej bola stanovená.

Lekári jej totiž potvrdili diagnózu – karcinóm prsníka. Avšak napriek tomu ju v žiadnom prípade neopúšťa optimizmus a na svojom osobnom účte na sociálnej sieti svojich fanúšikov ubezpečuje, že sa cíti viac než dobre.

„Moji milí kamaráti, priatelia a fanúšikovia, než sa tichou poštou roznesú špekulácie a katastrofické scenáre, keď jedinou vecou, ktorá ma trápi, je klamstvo, ktorého sa ďalej dopúšťať nechcem, rada by som vám oznámila, že mi bol diagnostikovaný karcinóm prsníka. V súčasnej dobe som po operácii a výsledky sú priaznivé. V ďalšom čase sa doliečim.

Pracujem, cítim sa zdravá, v plnej sile, psychicky celkom pokojná, v súlade s chorobou a nepochybujem, že budem v poriadku. S nesmiernou úctou k ich práci a ľudskosti ďakujem všetkým lekárom a sestričkám za ich schopnosti i skvelú starostlivosť. Nepotrebujem súcit, ani ľútosť, nič hrozné sa mi nedeje, som len jednou z mnohých. Nevidím dôvod upínať na seba pozornosť.

Ďakujem s láskou svojmu priateľovi, synovi, rodine a kamarátkam za ich podporu a som veľmi šťastná, že sa o mňa nemusia báť. Prosím médiá, aby sa vyvarovali špekuláciám s ohľadom na môjho syna, čo by v ňom mohlo vyvolať bezdôvodný strach. Vopred veľmi ďakujem. S láskou Míša,“ podelila sa o pocity na sociálnej sieti.

Herečke, ktorú poznáme z rozprávky od Zdeňka Trošku – O princezně Jasněnce a létajícim šveci, držíme palce!

Otvorte si aj našu galériu, kde nájdete ďalšie herečkine fotky...