Plánuje PÔROD manželky natáčať na mobil?!

Tomáš Bezdeda sa len nedávno oženil a čoskoro sa mu narodí prvé dieťatko. S manželkou Ivankou odrátávajú dni do pôrodu ich synčeka. Pre Nový Čas Tomáš prezradil, či bude pri pôrode, ale aj to, ako ho vystrašil gynekológ.

Tomáš Bezdeda s manželkou
Tomáš Bezdeda s manželkou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cp-jE0QqRAn/

"Chcel by som byť pri pôrode, ak mi to pracovné povinnosti nepokazia. Na jún máme naplánované koncerty a nemôžem ich všetky zrušiť, lebo sa tým aj živím. Ak to teda bude možné, chcel by som tam byť a držať ju za ruku. Je to asi naozaj niečo výnimočné, čo som ešte nezažil a prial by som si to zažiť," povedal pre Nový Čas.

Na otázku, či plánuje natáčať pôrod Ivanky na mobil odpovedal s miernymi obavami. "To asi nie. Mám kamaráta gynekológa a s ním som sa bavil, či by to neurobil on. Odpovedal mi, že veď áno, len dúfam, že mi tam neodpadneš. Raz mu jeden pacient povedal, že či nemôže vyvetrať. Tam sa nemôže vetrať, lebo všetko musí byť sterilné. Potom ten chlap odpadol. Dúfam teda, že nenastanú nejaké komplikácie a telefón by som asi ja neriešil. Chcem si to zachovať v pamäti tak, ako si to zažijem, ak neodpadnem. Neviem, čo ma čaká, je to prvýkrát v živote," vyjadril Tomáš obavy pre Nový Čas z toho, čo ho čaká. Ivanke držíme palce!