Vie, že ho čaká ťažké obdobie...

Ženské telo bez známok života bolo spozorované vo vodnom toku Dunaja v blízkosti Lužného mosta na petržalskej strane. Bratislavskí policajti o tom dostali oznámenie dnes ráno. "Policajti na mieste aktuálne vykonávajú potrebné úkony. Akonáhle to situácia umožní, k prípadu poskytneme bližšie informácie," dodali policati, uvádza Plus JEDEN DEŇ.


FOTO AKO NAKLADAJÚ TEREZKU DO POHREBNÉHO AUTA TU

Z domu odišla po hádke o pol ôsmej večer."Nekomunikovala asi pol hodiny a potom mi napísala s tým, že je na Starom moste. Ja som tam šiel a našiel som tam jej bundu aj telefón, ona tam však už nebola," uviedol Terezin priateľ.

Terézia MACALÍKOVÁ
Terézia MACALÍKOVÁ
Zdroj: Facebook/ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH

Na Instagrame potvrdil Terezkinu smrť. „S poľutovaním musím oznámiť, že dnes ráno sa Terezka našla, bohužiaľ už bez známok života. Chcel by som všetkým poďakovať za podporu a pomoc pri jej hľadaní a pri zvládaní tejto náročnej situácie, naozaj si to s jej rodinou vážime. V najbližšej dobe asi nebudem veľmi v kontakte, čaká nás ešte veľa ťažkých chvíľ. Vážte si ľudí okolo seba a starajte sa o nich. Nikdy neviete, ako rýchlo ich môžete stratiť,“ napísal zronený priateľ nebohej. FOTO TEREZKINHO PRIATEĽA SI POZRITE TU