Móda a krása Bagárová reaguje na závistlivé ženy: „Nechápem, prečo mi sem tieto „sprosťáčky“ stále chodia.“

Monika Bagárová - občas zverejní aj fotky zo súkromia
ZDROJ: Instagram.com/bagarovamonika/

Telo po pôrode dokáže teda poriadne prekvapiť! Vie o tom aj čerstvá mamička Monika Bagárová, ktorá len pred dvomi týždňami porodila krásnu dcérku, ktorej dala nezvyčajné, priam až exotické meno Rumia...

Monika Bagárová zverejnila túto fotku a hneď sa strhla lavína závisti!
Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika/

Speváčka Monika Bagárová spolu s priateľom, majstrom bojových umení Makhmudom  Muradovom, pomenovali svoju dcérku práve po jeho mame. Ich vytúžené dieťatko sa narodilo koncom minulého mesiaca, odvtedy je na jej sociálnych sieťach vidieť samé šťastie a lásku.

Pred týždňom dokonca zverejnila fotografiu, ku ktorej pridala popisok, že ide o ich prvú spoločnú prechádzku. Monika aj Makhmud sú na tejto fotke očividne šťastní rodičia.

Čo nás však šokovalo, je práve Monikina popôrodná postava! A nie sme jediní. Ibaže nás šokovala mimoriadne pozitívne, pretože zverejnila fotku, na ktorej je iba v ružovom saku a nie je vidieť ani náznak popôrodných kíl navyše. „Vyzerať takto po pôrode, tak rodím jak jabloň,“ napísala jej fanúšička pod fotku.

Avšak niektoré ženy práve toto rozohnilo natoľko, že spustili pod jej fotkou doslova lavínu nepríjemných a závistlivých komentárov, ktoré bola Monika dokonca nútená vymazať. Zrejme jej tam skutočne reagovali veľmi negatívne, takže sa jej vôbec nečudujeme, že sa ich rozhodla radšej zmazať...

Každopádne, otvore si našu galériu, kde nájdete fotografie speváčky Moniky Bagárovej a posúďte sami – však vyzerá výborne?
Anketa
Je podľa vás v poriadku závidieť žene dokonalú postavu po pôrode?
  • 5%
  • 92%
  • 3%
#WANDASK