Ich vzťah príchod bábätka výrazne zasiahol.

Obľúbený šoubiznisový pár sa vôbec netajil tým, že túži po dieťatku. Viktor Vincze sa zdôveril o probléme s plodnosťou, pomalými spermiami, čo nie je v dnešnej dobe nič nezvyčajné. Kvôli častým komplikáciam s plodnosťou sa mnohé páry uchyľujú k rozhodnutiu dieťatko si adoptovať. Dali sa na to aj manželia Vinczeovci.„Je to veľmi slobodný proces, stále sa z neho dá vycúvať. To naozaj nie je, že si kupujeme kabelku alebo chatu, ide tam o niečo oveľa dôležitejšie a hlbšie. A keď človek zacíti, že to naozaj nie je ono, tak by do toho nemal ísť,” povedala pred časom Adela.

FOTO ICH BÁBÄTKA TU

Začiatkom roka prišiel šok. Na verejnosť sa dostala informácia, že manželia Vinczeovci už majú doma bábätko. Boli prekvapení, že sa to prevalilo až po vyše mesiaci. Bližšie informácie, ako pohlavie, prezradiť zatiaľ nemôžu, pretože adopčný proces ešte nie je ukončený.

Adela a Viktor
Adela a Viktor
Zdroj: Foto Instagram/Viktor Vincze

Adela exkluzívne pre Šarm priznala, že vzťah s Viktorom dieťa zasiahlo. "Určite to zasiahlo náš vzťah. Vždy som hovorila, že sa s Vikim vôbec nehádame asi aj preto, že nemáme deti. Ale teraz už občasná nervozita nastala. No vždy si to zas vieme v láske upokojiť. My máme ešte komplikáciu v tom, že nám obom ostalo veľa nezrušiteľných záväzkov. Keby sme boli len s bábom doma a neboli by žiadne iné záväzky, tak by sme to mali ešte oveľa ľahšie. Ale aj tak to zvládame super koordinovať tak, že sme s bábom vždy len my dvaja alebo jeden z nás." POZRITE SI FOTKY ICH BÁBÄTKA TU