Teraz vyplávalo na povrch, že to v manželstve vôbec nemal ľahké! Slávny herec Robert De Niro sa rozvádza s herečkou Grace Hightower, s ktorou prežil skutočne búrlivý vzťah. Ukázalo sa, že mesačne minula vyše 300-tisíc eur a on sa musel zodrať, aby toľko zarobil!

Robert sa zoznámil s Grace v reštaurácií, kde pracovala ako čašníčka. Netušila však, o koho ide. Až neskôr jej to povedala kolegyňa. Krátko na to začali spolu randiť, no ich vzťah nebol ani zďaleka ideálny. Viackrát si dali zbohom a neraz sa v ich vzťahu skloňovali slová ako alkohol a drogy.

Najnovšie sa ukázalo, že Grace sa z čašníčky "vypracovala" na profesionálnu utrácačku peňazí. Mesačne dokázala utratiť 180 000 eur z kreditnej karty svojho manžela. To však nie je všetko! Ďalších 130 000 eur utrácala v hotovosti a tak Robert nerobil nič iné, len točil filmy a reklamy, aby stihol toľko zarobiť.

Herec si veľmi nepomohol ani po tom, čo podal žiadosť o rozvod. Manželke musí stále platiť 80-tisíc eur mesačne. Podľa slov jeho advokátky neustále pracuje, aby sto dokázal utiahnuť. "Už má sedemdesiatsedem rokov. Miluje svoju prácu, ale nemal by byť nútený pracovať v takom záprahu," povedala.