Tak aká je pravda?

Tanečnica, manželka a mama dvoch detí, Ivana Gáborík, má v očiach verejnosti dokonalú postavu, no ako sama pred časom priznala, po pôrode sa už necíti tak komfortne, ako kedysi. Dôvodom má byť diastáza, ktorou niektoré ženy po pôrode trpia.

IVANA NA FOTKE, KTOROU VYVOLALA ROZRUCH - FOTO TU!

"Už štvrté leto po sebe iná postava, iná konfekčná veľkosť. Po dvoch pôrodoch preferujem plavky s vysokým pásom alebo celé," napísala vtedy Ivana k fotkám v plavkách, pričom fanúšikovia v tom čase ešte netušili o jej probléme, za čo si tanečníčka vyslúžila poriadnu kritiku. "Zaujímavé, ako si s takou postavou netrúfate na bikiny. Mnoho žien nemá takú postavu ani pred deťmi,"reagovala vtedy na fotky jedna zo sledovateliek, no Ivana časom priznala, kde sa skrýva jej skutočný problém.

Gáboríkovci
Gáboríkovci
Zdroj: Ivana Gáborík - Instagram

Ivana totižto pred nejakým časom zverejnila nové fotografie z dovolenky v Chorvátsku, kde mala na sebe plavky s vysokým pasom a zámerne namierila na svoje bruško, aby fanúšičky videli, s čím už vyše roka bojuje. "Keď sa mi podarí zabojovať s diastázou a nájsť tie naj cvičenia, ktoré naozaj pomáhajú, podelím sa s vami. Ak máte vy nejaké rady, sem s nimi!"vyzvala vtedy Ivana ostatné mamičky, aby jej s týmto problémom pomohli.

IVANA NA FOTKE, KTOROU VYVOLALA ROZRUCH - FOTO TU!

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE>>