Ako sa musí cítiť Dominika pri pohľade na tie FOTKY?

Dominika Mirgová začiatkom tohto roka prežívala veľmi náročné chvíle. V tom čase sa totiž prevalila nevera jej manžela Petra. „Áno, zachytila som tieto fotky a články, bohužiaľ, dnes ráno z médií počas toho, ako som malého viezla do školy a mrzí ma, že som sa to nedozvedela od človeka, s ktorým som strávila 10 rokov. Cítim sa hrozne. Som smutná a sklamaná,“ bola prvá reakcia Dominiky na neveru jej manžela.

MANŽEL DOMINIKY SVOJU MILENKU ROZMAZNÁVA. FOTO TU!

Dominika z tejto situácie bola v šoku a neskrývala sklamanie zo zrady manžela „Jediné, čo vám môžem povedať, je to, že nech to dopadne akokoľvek, chceme len, nech je náš syn šťastný. Nič nie je viac a my ho budeme chrániť najviac, ako sa dá. Spolu alebo od seba, stále sme jeho rodičia a on si nezaslúži žiadnu negatívnu myšlienku v jeho živote,” povedala speváčka pre webodzadu.sk na nový vzťah svojho manžela, čím mnohých prekvapila. Ukázala tým svoju silu a rozvahu!

Dominika Mirgová so synčekom
Dominika Mirgová so synčekom
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CMIQRW2BpBd/

Prešlo pár mesiacov a Dominika sa rozhodla zamerať na svoju prácu a na syna Peťka. Venuje mu všetok svoj voľný čas a oporou jej je mama a otec. Jej manžel si zatiaľ užíva s milenkou a pripravuje jej jedno prekvapenie za druhým. PRVÁ FOTO DOMINIKINHO MANŽELA S MILENKOU NA VEREJNOSTI TU!

Mladá milenka Petra, ktorá sa na Dominiku aj podobá najskôr svoj nový objav na Instagrame neukazovala. Fotka, ktorá Petrovu neveru prezradila bola iba pre blízkych priateľov, čo znamená, že Kláru zradila osoba z jej blízkeho okolia. Občas Klára ukáže, ako si s priateľom užívajú, no tak, aby mu do tváre vidieť nebolo. Podľa detailov je však jasné, že ide stále o Petra. Najnovšie si užívali romantiku, aká sa len tak nevidí. FOTKY SI POZRITE TU!