Obaja odpovedali rovnako.

Obľúbená herečka Karin Haydu bola dlhšie obdobie sama, keď jej do života vstúpil o 15 rokov mladší milenec. Svoj vzťah začala na verejnosti ukazovať záhadným spôsobom, kedy na svojom Instagrame zverejnila fotku s mladým mužom, ku ktorej napísala len stručný popis: „Love.“S odstupom času už však vieme, že sa jedná o jej partnera Dávida, s ktorým je herečka naozaj šťastná.

FOTKU KARIN S JEJ O 15 ROKOV MLADŠÍM MILENCOM NÁJDETE TU!

V rozhovore pre televíziu Markíza sa ku vzťahu so staršou herečkou vyjadril aj jej mladší partner, ktorý opísal ich vzťah naozaj výstižne. „Je nám spolu super,“ skonštatoval zamilovane partner Dávid. V rozhovore sa takisto známej herečky pýtali aj na svadbu, pričom ona sama povedala, že svadbu nerieši.

Avšak keď sa jej spýtali na to, či sa už o svadbe spoločne s milencom bavili, jej odpoveď vás prekvapí. „Padlo,“ čím narážala na slovo svadba, o ktorej sa už spoločne rozprávali. Jej partner Dávid na túto otázku odpovedal tak, že sa spýtal priamo Karin: „Čo mám odpovedať, áno či nie?“ opýtal sa s úškrnom, pričom Karin dodala: „Ja som povedala áno,“ čo bolo pre Dávida signál, aby takisto odpovedal áno. Z ich odpovedí teda vyplýva, že možno sa budeme môcť časom tešiť na ďalšiu celebritnú svadbu.

FOTKU KARIN S JEJ O 15 ROKOV MLADŠÍM MILENCOM NÁJDETE TU!