Herec má rád záľubu v nosení ženských šiat, na čo poukazovala aj jeho bývala manželka pri rozvode.

Ako píše Plus JEDEN DEŇ, redakcia českého Blesku kontaktoval herca a muzikanta a ten sa rozhodol poskytnúť exkluzívny rozhovor, ktorý ho má očistiť. Zároveň odhalil tajomstvo, ktoré roky kvôli Taťáně skrýval... O krachu ich vzťahu sa začalo šepkať v roku 2021, súd Ondřeja Brzobohatého a Taťánu Kuchařovú rozviedol v polovici marca 2022. Taťána chcela manželstvo nielen rozviesť, ale úplne anulovať na cirkevnom súde. Český Blesk sa dostal k zneniu žaloby, ktorú tam kráska zaslala. Podľa Ondřeja stojí jeho ex za tým, že sa spis dostal do médií.

Ondřej Brzobohatý
Ondřej Brzobohatý
Zdroj: archív

„Nie je potrebné byť detektív, aby sme vylučovacou metódou prišli na jediné meno. Z cirkevného súdu na to nemá nikto dôvod. Vzhľadom k dehonestujúcemu obsahu žaloby by som bol úplný blázon, keby som to urobil ja. Pokiaľ by to bol jeden z našich právnikov, tak môžu rovno obaja vrátiť diplom, a zostáva teda už len jediný človek – Taťána. Úprimne, toto zistenie mi príde najdesivejšie na tom všetkom,” vyhlásil pre Blesk hudobník s tým, že tento krok vníma ako pomstu za to, že si od nej dovolil odísť.

Jedným z tvrdení v žalobe je, že Brzobohatý požadoval od manželky sex prezlečený za ženu. „O svojej sexualite som nikdy nepochyboval. Moja orientácia je a vždy bola heterosexuálna,”  hovorí. „Ako decko som sa časti prezliekal za rôzne postavy z filmov a chodil sa potom predvádzať rodičom do obývačky. Som veľkým fanúšikom aj Drag Queen. Niekomu to môže pripadať zvláštne alebo divné, ale ja sa pri tom skvele bavím a náramne sa odreagujem. Rozhodne to ale nemá vplyv na moje duševné zdravie alebo moju sexuálnu orientáciu,” povedal Ondřej, ktorý ako Drag Queen používa meno Tiffany Ritchbitch.