TEHOTENSTVO oznámili netradične!

Natálii sa v pracovnej oblasti veľmi darí. Výrazne zahviezdila v obľúbenom rodinnom seriáli Oteckovia. V súkromnom živote však nemala šťastie na chlapov. Má za sebou viacero nevydarených vzťahov.

"Tak si hovorím, že ako samám dobre a aká som za to vďačná. Čo všetko ešte prídea čo ja ešte zažijem. Tak pred tým všetkým si dobre oddýchnem, lebo v kostiach cítim,že to bude opäť niečo veľké," napísala pred časom tajuplne na Instagrame. Natália cítila dobre, stretla svojho vysnívaného muža a teraz sa pochválila ďalšou krásnou novinkou!

Herečka je už viac ako dva roky šťastná po boku Michala Marguša.
Herečka je už viac ako dva roky šťastná po boku Michala Marguša.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CfdofnuN_pw/

Natália po boku partnera Michala žiari. Sú spolu šťastní, a preto sa rozhodli svoj vzťah posunúť na ďalší level. Natália sa čoskoro stane maminou. Prezradili to netradične, v príbehoch na Instagrame. "Dojedla som svoje dve a pol zmrzliny, dala som ich. Podcenil ma," povedala Natália partnerovi." Tak, lebo neješ už iba za seba," odvetil jej Michal. "Ježiši, no musíš to hneď vykecať, ale teda, keď už si to načal. Áno, dobre vidíte, veľká som, tučná som. Budem mama," prezradila Natália. Pozrite, ako jej to pristane! FOTO NATÁLIE S BRUŠKOM NÁJDETE TU!