Slávne herečky a moderátorky sa v posledných rokoch odhodlali a zdvihli vlnu priznaní, v ktorých svetu oznámili niečo, za čo ich skutočne obdivujeme...

Herečka Demi Moore hovorila už desaťročia dozadu, že pôrod doma je pre ňu lepšiu voľbou. Všetky tri deti, ktoré má s Bruceom Willisom, prišli a svet v ich spoločnom dome.
Zdroj: Gettyimages

Nikdy nie je jednoduché hovoriť o tak vážnych a citlivých veciach, a už vôbec nie pred celým svetom. Ony však vedeli, aké dôležité je hovoriť o sexuálnych zneužívaniach, a tým posmeliť aj ostatné ženy, ktoré sa o tom hanbia hovoriť nahlas.

Jednou zo sexuálne zneužitých herečiek je aj Demi Moore, ktorá verejne priznala, že ju v pätnástich rokoch znásilnili. Urobila tak vo svojej autobiografickej knihe s názvom Inside Out, v ktorej okrem toho písala aj o jej ťažkom detstve a o alkoholizme. Po nej však priznala sexuálne zneužitie i ďalšia herečka, o ktorej sme to taktiež rozhodne netušili.

Slávna herečka, ktorú poznáte z filmových plátien, tiež priznala, že ju sexuálne zneužili priamo pred kamerami! Pri príležitosti druhého výročia svetoznámej kampane MeToo rozpovedala svoj príbeh o tom, ako sa stala obeťou kolegu, ktorému rozhodne nešlo iba o neškodný flirt. Po 25-tich rokoch vysvetľuje, čo sa v skutočnosti stalo, keď mala iba 21 rokov a stala sa jeho obeťou.

V našej galérii pod článkom nájdete, o ktorú herečku v skutočnosti ide...